Zajęcia z dzieckiem metodą Growth Through Play System (GPS) opierają się na zabawie, która w zależności od możliwości Twojego dziecka, realizuje indywidualnie dobrane cele społeczno-komunikacyjne.

Dużą uwagę zwracamy na poziom zaangażowania dziecka w relację – inne działania podejmujemy, kiedy przez większość czasu nie jest zaangażowane, zupełnie inne, jeśli jest w optymalnym stanie zaangażowania.

Kluczowym pojęciem, które determinuje poziom zaangażowania, ale również wpływa na zachowanie i samopoczucie dziecka jest jego umiejętność do samoregulacji, czyli utrzymywania optymalnego stanu pobudzenia i powracania do niego po stresującym wydarzeniu.

Pracujemy nad tym, by Twoje dziecko uczyło się nawiązywać i podtrzymywać relację z otoczeniem, głównie z Tobą.

W związku z tym będziesz bardzo zaangażowany w proces terapii, a za pomocą wskazówek i otwartych, szczerych rozmów z terapeutą nauczysz się nowego sposobu patrzenia na dziecko i postępowania z nim.

Zmiana zachodzi nie tylko podczas zajęć w gabinecie.

Dokonuje się również w Twoim podejściu i przekonaniach na tyle, na ile jesteś na to gotowy.

Jak skorzystać z zajęć?

Dla przedszkolaków Neuromind

Dla dzieci, będących podopiecznymi naszego Punktu, zajęcia realizowane są zgodnie z indywidualnym planem, w ramach stałej opłaty za przedszkole.

Dla dzieci spoza przedszkola Neuromind

Koszt każdorazowych zajęć wynosi 110 PLN. Zalecamy, aby zajęcia odbywały się conajmniej raz w tygodniu.

W celu zgłoszenia na zajęcia stacjonarne z dzieckiem i rodzicem, prosimy o wypełnienie poniższego formualrza.

Zgłoszenie na zajęcia GPS

Imie i nazwisko opiekuna